S.Y.B. Estonia sai SAP-i PCoE sertifikaadi

30. aprillil 2014 omistati S.Y.B. Estoniale SAP-i PCoE (Partner Center of Expertise) sertifikaat. Sertifikaat annab tunnistust sellest, et S.Y.B. Esetonia klientidele pakutavad teenused ja tehniline tugi vastavad hetkel kehtivatele SAP-i tehnilistele ja organisatsioonilistele standarditele. Sama sertifikaadiga on kaetud ka teised S.Y.B. ettevõtted Soomes, Eestis ja Leedus.

PCoE sertifikaadi saamiseks tuleb partneril läbida auditeerimisprotsess, mille käigus tuleb tagada, et nende poolt pakutavad teenused ja tehniline tugi vastab SAP-i poolt seatud tugimeeskonna ja -protsesside, põhisuundade ja infrastruktuuri kõrgetele standarditele. PCoE sertifitseeritud SAP-i partneriga koostööd tehes võib klient olla kindel, et teenuse pakkujal on SAP-i toodete osas olemas nii vajalik pädevus kui ka kogemused, mille tulemuseks on klientide süsteemide tõhus toimimine.

S.Y.B. Estonial ja selle sõsarettevõtetel on 20-aastane kogemus SAP Sybase andmehaldustehnoloogia toodetega, mis koos SAP HANA andmehaldusplatvormiga kuulub SAP-i reaalaja andmeplatvormi alla. Uus PCoE sertifikaat annab tunnistust sellest, et S.Y.B SAP-i andmebaasidega seotud tehnoloogilised tugiteenused vastavad SAP-i seatud standarditele.

Täiendava info saamiseks võtke meiega ühendust.